AKCYZA?????????

AKCYZA?????????

31 Mar 2008, 09:20

Siemano,
Od paru dni zastanawiam się nad kupnem auta za granicą. Jeżeli chodzi o opłaty to wiem co i jak. Tylko z jednym mam problem. Czy akcyze można zapłacić w każdym UC????????Ma się na to 5 dni, ale stały meldunek mam w Hajnówce, koło Białegostoku, ale mieszkam i pracuje (od poniedziałku do piątku) w Olsztynie. Więc nie mam takich możliwości dokonania opłaty indywidualnie. Moze można wystawić jakieś pełnomocnictwo, na rodzica???
warpozwierz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje Fiat Tipo 5D i Station Wagon - dwie nowe wersje
    Fiat Tipo jest nowoczesnym samochodem kompaktowym. Wyrazisty charakter, prostota, funkcjonalność w połączeniu z bezkonkurencyjną ofertą cenową, to cechy, dzięki którym model został uhonorowany tytułem "Autobest" w ...
    Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie
    Nowe Volvo V60 Plug-IN zostało określone przez Euro NCAP najbezpieczniejszym autem na świecie wyposażonym w napęd hybrydowy. W teście europejskiego instytutu samochód otrzymał najwyższy wynik pięciu gwiazdek. "Wszystkie ...

• Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009