AKL vs AYD

AKL vs AYD

02 Wrz 2014, 17:50

WITAM wszystkich . Mam pytanie moze sie ktos orientuje w temacie . Mianowicie mam do wymiany silnik w moim beetle ,2001 r 1.6 benzyna kod AYD , I pytanie jest czy jest opcja uzyc silnika o kodzie AKL . hodzi mi o sam blok z glowica caly osprzet chce pzelozyc z mojego . za pomoc z gory dziekuje :ok:
tom23
Obserwowany

Auto: vw beetle
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2001

Re: AKL vs AYD

22 Wrz 2014, 20:55

witam ponownie i smialo moge powiedziec ze z taka zamiana niema zadnych problemow wcale nie trzeba szukac i przeplacac tego samego silnika z jakims tam kodem np bqf silniki sa takie same roznia sie tylko osprzetem :D dzieki za pomoc :yes:
tom23
Obserwowany

Auto: vw beetle
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50