Alfa romeo 147 vs seat ibiza

alfa romeo 147 vs seat ibiza

22 Lis 2009, 13:39

Cześć,

To mój pierwszy post na tym forum, więc najpierw chciałbym się przywitać :).

Planuję w najbliższym czasie zakup swojego pierwszego samochodu, ale mam problem z wyborem marki. Do wydania mam ok. 20 000 zł. Szukam samochodu typu hatchback, z silnikiem diesla, klimatyzacją. Chciałby, aby samochód nie był starszy niż wyprodukowany w 2002 i oczywiście żeby był mało awaryjny. Samochody, którymi się na razie zainteresowałem to: Alfa Romeo 147 i Seat Ibiza. Spełniają one wyżej opisane warunki tzn. za te 20 000 zł dostałbym samochód tych marek spełniający moje wymagania. Co sądzicie o tych samochodach. Który z nich jest według Was jest lepszy, mniej awaryjny i dlaczego? A może macie jakieś lepsze pomysły co do wyboru samochodu?
Ostatnio edytowany przez jash, 23 Lis 2009, 16:38, edytowano w sumie 1 raz
jash
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Alfa romeo 147 vs seat ibiza

22 Lis 2009, 15:03

Kolego raczej polecał bym SEAT IBIZA, co do Alfy nie mam najlepszego zdania o tej marce samochodów...
vw
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

Re: alfa romeo 147 vs seat ibiza

22 Lis 2009, 15:28

dlaczego do alfy nie masz najlepszej opinij ?? powiedz coś wiecej na ten temat
Toretto

Re: alfa romeo 147 vs seat ibiza

22 Lis 2009, 15:45

Też jestem ciekaw czemu?! No dlaczego?! :P :lol:
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    VII edycja Summer Cars Party 2013 VII edycja Summer Cars Party 2013
    7-8 września odbędzie się kolejna siódma już edycja największego show motoryzacyjno- muzycznego w Polsce. Niesamowita liczba fanów SCP, która w 2012 roku sparaliżowała na wiele godzin ruch w Katowicach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style