Alfa Romeo GT 3.2 Busso vs Audi A3 VR6 vs Audi TT 1.8t BAM

16 Sie 2020, 18:38

Cześć!
Zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu. Zależy mi aby samochód był chociaż trochę sportowy. Na oku mam te 3 furki. Podzielcie się swoją opinia, doświadczeniem jakie macie. Na co zwrócić uwagę czego się przestrzegać i co wy koniec końców byście wybrali. :happy:
Daniel8030
Obserwowany

16 Sie 2020, 19:20

Jak dla mnie A3 albo Alfa, ostatnie bym wyrzucił.
A poza tym nie podałeś budżetu.

i dziwna rzecz że w ostatnim przypadku wybierasz konkretny kod silnika dlaczego?
No i bezsensu porównywać auta o prawie tej samej mocy, gdzie jeden ma turbo a drugi nie.
W TT swoją drogą tez masz 3,2
demirbiras
Początkujący

Prawo jazdy: 14 08 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Astra H
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

16 Sie 2020, 19:39

Do Alfy mam sentyment i do tego dźwięk Busso, poezja. TT 1.8t tylko z tego w zgledu, ze 3.2 w PL widziałem bardzo mało sztuk , a sprowadzenie chciałbym zeby było ostatecznością.
Daniel8030
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2020
    Serdecznie zapraszamy przedstawicieli na Moto Session 2020, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2020 roku na terenie Targów Lublin. Już jutro rusza najbardziej odjazdowy weekend w Lublinie! Na zwiedzających ...
    Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...

•  
    • Warto przeczytać