Alkomat

Re: Alkomat

30 Maj 2019, 19:13

poczytaj temat a zobaczysz jakie są polecane alkomaty. Ja np polecałem alkohita. Jest wybór z kilku modeli. Wszystko zależy od Twojego budżetu.
mazi88
Początkujący

Miejscowość: Kuźnia

30 Lip 2019, 21:46

Masz u siebie jakiś konkretny model na myśli? Czy może masz taki u siebie?
Funriel
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 07 1970
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

11 Wrz 2019, 08:49

W sumie warto posiadać alkomat. W końcu 0,2 promila to już wykroczenie i możemy mieć ogromne problemy, więc lepiej po imprezie sprawdzić stan trzeźwości. Jeśli chodzi o model alkomatu to według mnie lepiej kupić coś z wyższej półki, ponieważ są o wiele dokładniejsze. Aby zmotywować do posiadania alkomatu i nie wsiadania pod wpływem wystarczy poczytać co grozi nam za jazdę po alkoholu. Myślę, że posiadając taką wiedzą dwa razy sprawdzimy nasz stan trzeźwości.
Bolek999
Obserwowany

Ostrzeżenia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpiecznie do szkoły, przedszkola i pracy - pieszo i rowerem Bezpiecznie do szkoły, przedszkola i pracy - pieszo i rowerem
    Po powrocie mieszkańców z wakacji ruch na ulicach miast wrócił do zwiększonego natężenia. To właśnie w terenie zabudowanym dochodzi do większości wypadków z udziałem pieszych czy rowerzystów. Jak ...
    Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI
    Na polskim rynku dostępne są już nowe wersje kompaktowego SUV’ Audi Q3. Na początek oferowane jest w trzech wersjach silnikowych: 35 TFSI z manualną skrzynią biegów, 35 TFSI ze skrzynią automatyczną S tronic ...

•