Alkomat - wkrótce każdy kierowca będzie musiał posiadać?

18 Lip 2008, 20:49

Dzisiaj zadzwoniła do mnie pewna pani z firmy jakiejś tam ,żebym zakupił ......alkomat ...... bo weszły jakieś tam przepisy że wkrótce każdy kierowca będzie musiał posiadać takie urządzenie w pojeżdzie tak jak apteczke i trójkąt ostrzegawczy . :shock: Kolejny naciągacz czy rzeczywiście to prawda ?
Numer telefonu z którego dzwonionego do mnie to 604580815
bonifacy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

18 Lip 2008, 21:08

Zadzwonić raz jeszcze i opier****ć z góry na dół!
Następnego dnia zadzwonić raz jeszcze i posłać kolejną wiązankę wyzwisk. Jak się będzie odszczekiwać, to ustalić firmę i napisać donos np. do skarbówki, sanepidu, państwowej inspekcji pracy.

Nie ma nic gorszego, jak banda nachalnych akwizytorów i handlowców.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

20 Lip 2008, 19:06

Dishman napisał(a):Nie ma nic gorszego, jak banda nachalnych akwizytorów i handlowców.

Święte słowa =D nie ma można nikomu wierzyć przez telefon ;D
Szatek
Aktywny

Miejscowość: Elbląg

08 Kwi 2015, 06:42

Takich też nie lubię, ale często kupuje pod wpływem chwili. Nie tak dawno kupiłem alkomat półprzewodnikowy i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.
WojciechM
Nowicjusz

Auto: honda

08 Kwi 2015, 15:39

Co do przepisu to tak, ale tylko dla tych, którzy będą złapani na jeździe po pijaku ;)
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

22 Lis 2022, 21:43

Ja już dawno kupiłem swój alkomat osobisty. Jak dla mnie, alkomat powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego kierowcy! Dokładnie, posiadam ten oto model alkomatu osobistego Alkomat AL-8000 PLUS Naprawdę, polecam każdemu kierowcy zabezpieczyć się na wszelki wypadek. Mi już nie raz uratował prawko :yes:
Marc00
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poczekaj z odpięciem pasa bezpieczeństwa
    W zeszłym roku 8% wszystkich wypadków drogowych zakończyło się wywróceniem się pojazdu. Zostało w nich rannych aż 2037 osób, a 146 poniosło śmierć(1). Co zrobić po wywróceniu się auta? Jeśli jesteśmy ...
    To rekord! Używana Toyota Supra sprzedana za zawrotną cenę
    Ceny Toyoty Supry A80 nie przestają rosnąć. Kilka miesięcy temu na aukcji domu RM Sotheby’s za ponad 173 tys. dolarów sprzedano egzemplarz Supry z 1994 roku. A teraz ktoś zdecydował się wydać 176 tys. dolarów, ...