Alternatywa dla A3 8L 1.8t (Seat Leon mk1 1.8t)

21 Kwi 2021, 22:34

demirbiras napisał(a):Wydajne graty typu turbo i wtryski z potencjałem na 200 koni a turbo nawet na 220-230
dobrze wiedzieć :ok:

demirbiras napisał(a):ale skrzynia automat.
odpadają? Zbyt duży wydatek na reperacje?
demirbiras napisał(a):A jak chcesz coś co mało pali to może jakaś Ibiza 1,9 tdi 100 konna? + ew. program?

Ogólnie to nie jest taka zła. Znalazłem taki egzemplarz w "okolicy" https://www.otomoto.pl/oferta/seat-ibiz ... DHvBH.html co sądzisz?

Chyba trochę drogo?
r2r
Nowicjusz

22 Kwi 2021, 00:41

szybki napisał(a):twierdzą na siłę że stać to tak po polskiemu
Nie znasz mnie to nie wypowiadaj się przez soczewki zmęczonego gościa czytającego w kółko to samo. Może pora odejść od tego forum ;)
r2r
Nowicjusz

22 Kwi 2021, 06:26

r2r napisał(a):Nie znasz mnie to nie wypowiadaj się przez soczewki zmęczonego gościa czytającego w kółko to samo. Może pora odejść od tego forum

Ale ja mie muszę Cię znać, wybierasz seacika którym wstydziłbym się wyjechać nawet na pole :D
A czemu turbo ? bo miałeś opelka 1,4 i sobie wyrobiłeś pogląd co do n/a. Brawo Ty :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

22 Kwi 2021, 08:46

I znowu się zaczyna o podnoszeniu mocy w starym gruzie, który się szybciej kwalifikuje do generalnego remontu niż wymiany podzespolow na mocniejsze.
Invi
Forumowicz VIP

Przebieg/rok: >50tys. km

22 Kwi 2021, 08:50

r2r napisał(a):Ogólnie to nie jest taka zła. Znalazłem taki egzemplarz w "okolicy" https://www.otomoto.pl/oferta/seat-ibiz ... DHvBH.html co sądzisz?

Wygląda ok ale jak dla mnie to nie jest prawdziwe FR/Sport bo te miały 1,9/130
Po prostu pakiet wyposażenia a silnik zwykły 100 konny, do tego przebieg raczej 300+ tys
demirbiras
Zaawansowany

Prawo jazdy: 14 08 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Astra H
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Baterie ze stałym elektrolitem Toyoty – co wiadomo do tej pory?
    Toyota jest znana jako pionier elektryfikacji samochodów i największy producent hybryd. Jednocześnie marka inwestuje w rozwój technologii pojazdów na wodór. To jednak nie znaczy, że największy ...
    Ciało dziecka nagrzewa się 3 do 5 razy szybciej niż dorosłego!
    Nadszedł okres wakacyjnych upałów. Na wysoką temperaturę powietrza powinni szczególnie uważać kierowcy. Niebezpieczne jest samo przebywanie w rozgrzanym samochodzie – nie powinno się w nim pozostawiać ...

•