Alternatywa dla Bory 1.9 TDi

Re: Alternatywa dla Bory 1.9 TDi

18 Kwi 2014, 20:36

Wielowahacz z tyłu a z przodu kolumny Mcpherson.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

18 Kwi 2014, 21:19

Kurczę :/ ale chyba nie jest tak tragicznie jak w passacie b5?
Mariuszxyz
Nowicjusz

Auto: Opel

21 Kwi 2014, 12:01

Po świętach wznawiam poszukiwania, byłem wcześniej oglądać kolejną borę, sądziłem że za tą cenę (15 tysi) będzie w dobrym stanie. To co zobaczyłem wołało o pomstę do nieba. W środku chlew, z zewnątrz porażka. Wyposażenie w opisie b. bogate, na żywo połowy nie było. Podobno dużo rzeczy miał zrobione (książka co prawda była, ale o mocno wątpliwym odzwierciedleniu w rzeczywistości). Dwumas miał być niedawno wymieniany a stukał jak niemiłosiernie. Głębiej się nie zapuszczałem- szkoda nerwów. Gdyby nie to że daleko nie miałem (ok. 70 km) to żądał bym zwrotu za paliwo.

Co sądzicie o tych v40?
[link wygasł]

[link wygasł]
Mariuszxyz
Nowicjusz

22 Kwi 2014, 09:16

I jak sądzicie?
I jeszcze jedno pytanie. Zdecydowałem że octavia może być, będę szukał wersji lepiej wyposażonej. Znam dobrze silniki 1.9 tdi 90 i 110, ale mam pytanie co do wersji 130 km.
Czy ma to dwumas?
Pozdrawiam
Mariuszxyz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył