Amic Energy dawniej Lukoil

Amic Energy dawniej Lukoil

12 Lip 2019, 23:30

Byłem dzisiaj na stacji która przeszła już rebranding i jest pod nową nazwą Amic Energy i powiem Wam, że naprawdę klasa.

Czysto, fajne dystrybutory tzn. pistolety do tankowania jakieś takie wygodniejsze. Sama stacja wygląda ciekawie i w środku mamy jakieś zapiekanki, kanapki ogólnie nie umywa się do poprzedniego Lukoila nawet bardziej mi przypadła do gustu niż Orlen.

Oby paliwo było dobre bo na Lukoila nie narzekałem, ale zobaczymy za jakiś czas.

Tak z ciekawości poszperałem i nie wiem czy wiecie że Amic Energy to Austryjacka firma no ale to nie koniec, najciekawsze jest to że z kapitałem zagranicznym z Rosji nie wiem czy to prawda ale takie informacje udało mi się znaleźć.

Trzeba jednak przyznać że zmiana pozytywna, zobaczymy jeszcze jak będzie z cenami i jakością :)

Jak macie jakieś ciekawe informacje o tej firmie to piszcie. Ciekaw jestem kto dostarcza im paliwo?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam

Re: Amic Energy dawniej Lukoil

13 Lip 2019, 00:01

Stacja jak stacja. Dla większości liczy się cena paliwa i jego jakość. A czy stacja polska, rosyjska, czy też brytyjska jest też pewnie bez znaczenia dla ogółu ludzi.
Gradory
Aktywny

Zdjęcia: 8
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Astra K
Silnik: 1.6 Turbo 200 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018

13 Lip 2019, 06:54

Gradory napisał(a):Ciekaw jestem kto dostarcza im paliwo?

Albo Orlen, albo Lotos :mrgreen:
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lancer 2014, Vitara 2017
Silnik: 1,6 117KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

15 Lip 2019, 10:47

yeti65 napisał(a):Albo Orlen, albo Lotos
No właśnie dosyć ważna kwestia bo powiem Wam, że jak tankowałem poprzednio na Lukoil LPG to filtry po 10tkm były znośne, a ostatnio nie bardzo miałem wyjście i tankowałem na Orlenie i co? Po takim samym przebiegu taki syf że masakra ;/ a do tego gaz trochę droższy. Dlatego ciekaw jestem jak będzie teraz na tej Amic Energy bo mam do niej blisko. Pewnie kolejna wymiana filtrów pokarze.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe
    Gwałtowne burze, porywisty wiatr oraz obfite opady deszczu czy gradu to warunki pogodowe, jakie mogą spotkać na drodze każdego kierowcę. Uważajmy na nie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna. ...
    Nowa Toyota Hilux GR Sport debiutuje w RPA Nowa Toyota Hilux GR Sport debiutuje w RPA
    Na rynek Republiki Południowej Afryki wchodzi limitowana edycja Hiluxa, firmowana przez Toyota Gazoo Racing, sportowe ramię Toyoty. Pick-up Hilux GR Sport otrzymuje trenowe wyposażenie i profesjonalne oklejenia Gazoo Racing, ...

•