Anglik

Anglik

04 Lut 2008, 15:30

Witam mam pytanie. Jeżeli bym sprowadził sobie samochód z Anglii który ma kierownicę po prawej stronie to czy przerobienie kierownicy na lewą stronę musi myć w autoryzowanym serwisie?? Bo tak słyszałem ale nie wiem bo kiedyś wystarczyło do blacharza mechanika i wszystko było ok. A teraz jak z tym jest?? I jakie są tego koszty mniej więcej??
kalor
Nowicjusz

Re: Anglik

08 Lut 2008, 18:49

Nie trzeba tego przerabiać u autoryzowanego dilera. Można to zrobić w warsztacie. Trzeba też wymienić reflektory.
sox91
Nowicjusz

Miejscowość: łódź

10 Lut 2008, 11:19

sorka zę dopiero pisze ale nie miałem dostępu do internetu. Tak było wcześniej ale teraz podobno zmieniły się warunki czy nie?? :?:
kalor
Nowicjusz

28 Kwi 2008, 17:44

trzeba zrobić przekładkę tz .kierownicę , światła itp.
załatwić przegląd pierwszy
i rejestrować
największy problem jest z przeglądem
ale prawie każdy zakład przekładkowy załatwia przeglądy
przekładki anglików
500244252
sawik
Nowicjusz

Miejscowość: pabianice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak przygotować się do podróży kamperem? Jak przygotować się do podróży kamperem?
    Jeśli chcesz podróżować całą rodziną lub z przyjaciółmi to całą masę pozytywnych wrażeń dostarczy jazda z przyczepą kempingową lub kamperem. Gdy czujemy zmęczenie, lub spodoba nam się okolica – spędzamy ...
    Przegląd samochodu przed zimą - co warto sprawdzić? Przegląd samochodu przed zimą - co warto sprawdzić?
    Okres zimowy jest trudny i nasze samochody żeby były w pełni sprawne w tym czasie to powinniśmy dokładnie przejrzeć samochód i usunąć wszystkie te usterki, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50