Ankieta badająca jakość konkretnego samochodu miejskiego

Ankieta badająca jakość konkretnego samochodu miejskiego

28 Gru 2009, 11:41

Witam wszystkich użytkowników forum,

w poprzednim poście zamieściłem ankietę badającą preferencje wobec małych aut miejskich. W tym poście chciałbym Państwa zaprosić do wypełnienia ankiety badającej jakość konkretnego modelu - Fiata 500.
Pytania zawarte w ankiecie badają kompleksowo jakość dotycząc cech funkcjonalnych, użytkowych oraz technicznych Fiata 500. Wyniki ankiety pozwolą zbadać satysfakcję użytkowników oraz odtworzyć potencjalne czynniki kształtujące atrakcyjność samochodu.

W związku z powyższym celem badania zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Ankieta jest anonimowa a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby pracy dyplomowej — magisterskiej.

Ankieta została umieszczona na stronie internetowej, aby umożliwić wypełnienie on-line.

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... iusz/9232/

Uprzejmie dziękuję Państwu za pomoc w wypełnianiu ankiety

P.S Ankieta umieszczona na forum dzięki uprzejmości administratorów

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 20:42 ]
Poprzedni link do ankiety wygasł. Oto nowy :
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... iusz/9287/

Zapraszam do wypełniania :)
armin1986
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Sepp Wiegand i Frank Christian, Rallye Monte-Carlo 2013
      Lexus IS 250 F Sport, tył
      Autosalon Bruksela 2006
      Monster Truck, przejzady z ludźmi