Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

11 Cze 2011, 18:00

Witam,
jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Chciałam Was prosić o wypełnienie mojej ankiety do pracy magisterskiej. Jest ona skierowana głównie do osób ze szkół gimnazjalnych i średnich. Dotyczy ona Waszych wyobrażeń o Waszych przyszłych rodzinach i małżeństwach. Każda ankieta jest dla mnie bardzo ważna, więc zachęcam gorąco do jej wypełnienia, co nie powinno zajęć Wam więcej niż 15 minut.

Z góry dziękuję

Link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-12003.html
mandm-87
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...
    Nissan GT-R 2013 Nissan GT-R 2013
    Dzięki wyższym osiągom, jeszcze lepszej stabilności jazdy przy wysokich prędkościach oraz lepszej kontroli prowadzenia, model GT-R z 2013 roku wyznacza nowe standardy dla samochodów wyczynowych. Najnowszy GT-R, zainspirowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 93
      Men's Day 2009
      Rekord Guinnessa w niskim spalaniu, Volkswagen Golf TDI Clean Diesel
      Andrzej Kania - Nissan 350Z, 2