Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

Ankieta o wyobrażeniach młodzieży na temat ich przyszłości

11 Cze 2011, 18:00

Witam,
jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Chciałam Was prosić o wypełnienie mojej ankiety do pracy magisterskiej. Jest ona skierowana głównie do osób ze szkół gimnazjalnych i średnich. Dotyczy ona Waszych wyobrażeń o Waszych przyszłych rodzinach i małżeństwach. Każda ankieta jest dla mnie bardzo ważna, więc zachęcam gorąco do jej wypełnienia, co nie powinno zajęć Wam więcej niż 15 minut.

Z góry dziękuję

Link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-12003.html
mandm-87
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco
    Od 2013 roku, począwszy od legendarnego Rajdu Monte Carlo (15 – 20 stycznia), Volkswagen będzie brał udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC). W sobotę 8 grudnia, przed 250 zaproszonymi gośćmi i dziennikarzami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim