Artystyczna maska BMW - BMW Group Polska wspiera WOŚP

Artystyczna maska BMW - BMW Group Polska wspiera WOŚP

13 Sty 2013, 22:55

Praca autorstwa Ewy Żuchnik nosi tytuł "5" i jest jedną z finałowych prac konkursowych w projekcie BMW/ART/TRANSFORMY/2012, stworzonym przez BMW Group Polska z myślą o polskich artystach młodego pokolenia. W listopadzie ubiegłego roku podczas całodniowego warsztatu twórczego w malarni Teatru Wielkiego - Opery Narodowej ponad 20 młodych artystów przekształciło maski modelu BMW serii 3 w obiekty sztuki. Projekt BMW/ART/TRANSFORMY/2012 nawiązuje do jedynej w swoim rodzaju kolekcji dzieł sztuki na czterech kołach BMW Art Cars Collection. Mecenasem projektu jest OperaLab, interdyscyplinarna inicjatywa twórcza, w którą zaangażowany jest Teatr Wielki – Opera Narodowa. Partnerem została zaś Fundacja Bęc Zmiana.

Image

W ramach współpracy między BMW Group Polska i WOŚP model BMW X1 jest użytkowany jako samochód ratowniczy instruktorów Pokojowego Patrolu WOŚP. Auto otrzymało dodatkowe wyposażenie w postaci urządzeń potrzebnych do udzielania pierwszej pomocy, a także wykorzystywanych podczas szkoleń prowadzonych przez ratowników Pokojowego Patrolu. Model przekazany przez BMW Group Polska jest obecny na wszystkich szkoleniach prowadzonych przez Patrol, a także na wszystkich imprezach masowych, na których ratownicy i wolontariusze Pokojowego Patrolu wspierają służby medyczne.

POLECAMY BMW Group Polska i WOŚP szkolą dziennikarzy

BMW Group wspiera organizacje pozarządowe i projekty o charakterze charytatywnym i edukacyjnym na całym świecie. Sukces BMW Group od zawsze polegał na długoterminowej strategii i odpowiedzialnym działaniu. Rozsądna polityka ekologiczna i społecznościowa, odpowiedzialność za produkt oraz zaangażowanie w ochronę zasobów naturalnych to integralna część strategii korporacyjnej firmy.

Artystyczna maska BMW do wylicytowania na charytatywnej aukcji.

źródło: BMW
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2811
Zdjęcia: 9921
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: Artystyczna maska BMW - BMW Group Polska wspiera WOŚP

03 Sty 2014, 11:50

Zaczyna się gorączka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 22 finał a na aukcjach można znaleźć perełki dla fanów motoryzacji jak przedstawiana powyżej maska BMW.
Kolejnymi fajnymi aukcjami jest orkiestorwy Chopper którego można wylicytować na rok oraz ofiarowana przez Politechnikę Białostocką Syrena 105.

Z gadzetów można wylicytować czapeczkę z autografem Sebastina Vettela oraz rękawice wyścigową Krzysztofa Hołowczyca. :roll:

Popieram tak fajne inicjatywy no i jeszcze tak atrakcyjne dla fanów motoryzacji. :ok:
Michalina
Nowicjusz
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 Gru 2013, 15:39
Prawo jazdy od: 17 09 1954
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Audi A4
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2008

Re: Artystyczna maska BMW - BMW Group Polska wspiera WOŚP

06 Lut 2014, 09:30

No całkiem całkiem to wygląda, ale nie kupi tego nikt żeby z taką jeździć , wydaje mi się że jako gadzet np do warsztatu samochodowego będzie spoko.
KolkaC
Nowicjusz
 
Posty: 24
Rejestracja: 31 Sty 2014, 13:30
Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 15 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugot 207
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Żywy Warsztat czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019 "Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019
    Dla każdego mechanika i właściciela warsztatu targi branżowe to dobra okazja do obejrzenia najnowszych produktów i urządzeń do codziennej pracy. W jednym miejscu można zobaczyć, dotknąć, porozmawiać z producentem, ...
    Toyota RV-2 - sportowy kamper Toyota RV-2 - sportowy kamper
    Wielkie sportowo-turystyczne coupe, które jednocześnie może pełnić rolę praktycznego domu na kółkach? Wszystko to brzmi bardzo nierealistycznie, ale ten samochód istniał naprawdę! Oto Toyota RV-2! Sportowy ...

  •