ASO czy nie?

31 Sie 2015, 00:36

Panowie, jak w temacie. Kończy mi się przegląd i zastanawiam się czy lepiej do ASO czy jakiegoś mechanika osiedlowego. Gdzie Wy jeździcie? To mój pierwszy Ford tak po szczerości.
Tom33
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: Astra

31 Sie 2015, 08:59

Zależy czy chcesz zmarnować kasę czy nie za tą samą robotę. Zalezy też od samego mechanika - jk się przyłoży do przeglądu.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

31 Sie 2015, 11:39

Najlepiej do zwykłego mechanika z dobrymi opiniami :) szkoda kasy na aso
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

31 Sie 2015, 19:34

Sprawdź jakie ceny mają w ASO i co te ceny zawierają, bo często promocje, gratisy itp. Np. ostatnio mieli assistance na rok w cenie, wazne na cała Europę.
jakataka
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: 3miasto

31 Sie 2015, 21:27

Kolega mi mówił, że w ASO nie jest aż tak drogo jak sie mówi. A co do mechaników, w mojej okolicy z takimi to różnie jest szczerze mówiąc.
Tom33
Nowicjusz
 
Posty: 9
Auto: Astra

01 Wrz 2015, 09:56

Tom33 napisał(a):A co do mechaników, w mojej okolicy z takimi to różnie jest szczerze mówiąc.

A ty myślisz, że w ASO mechanicy są lepsi? Jak nie masz kogoś, kto z danego ASO korzysta jakiś czas ( to samo z mechanikiem ), to nie będziesz wiedział kto bierze twoje auto w swoje ręce.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku
    Toyota potwierdziła, że pracuje nad drugą generacją swojego sportowego coupe. Jego premiery możemy się spodziewać na przełomie 2018 i 2019 roku. Tylnonapędowe coupe Toyoty o mocy 200 KM powstało z myślą o fanach szybkiej ...
    Pasy Smart Kid Belt
    Szukam informacji na temat pasów smart kid belt, co o nich sądzicie? Czy w przypadku starszaków mogą się sprawdzić. Czy te pasy chronią przed nurkowaniem dziecka podczas wypadku?

13 Wrz 2015, 15:11

Przynajmniej jest pewność, że się szkolą na bieżąco i podnoszą swoje kwalifikacje.
jakataka
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: 3miasto