ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna - ODRADZAM

ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna - ODRADZAM

16 Lip 2014, 10:51

ODRADZAM !

ASO Idczak Krotoski Cichy z Nadarzyna
Serwis Blacharski Lakierniczy

Zlecałem lakierowanie 1 elementu.
To zlecenie wymagało reklamacji (widoczne wady) - i OK przyjęto tę reklamację - i nawet byłbym zadowolony z usługi !

NIESTETY - podczas realizacji reklamacji zdarto lakier z elementu sąsiedniego (a na innym, sąsiednim jest rysa na klarze)

Uszkodzenia dokonano w miejscach, których nie da się uszkodzić podczas zwykłej eksploatacji
(poza tym auto przed oddaniem do reklamacji samodzielnie myłem i wiem, że nie było tych uszkodzeń)

Niestety zderzyłem się z silnym >>wyparciem się z winy<< i stwierdzeniem typu: "u nas nie było szans aby takie uszkodzenie nastąpiło. To na pewno nie stało się u nas"

ODRADZAM !
tgrz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 09 1990
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: VW B7 Passat
Rok produkcji: 2013

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gumball 3000 w Polsce Gumball 3000 w Polsce
    Powoli, nawet bardzo powoli zbliża się Lato, a wraz z nim emocje związane wydarzeniami Elite Circle. Na dobry początek w maju, planujemy krótkie "przed Rage’owe spotkanie", a że wypada w tym samym czasie co odwiedziny ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7