Astra 3 GTC 1.9 120/150 do ~25-30 tys

Astra 3 GTC 1.9 120/150 do ~25-30 tys

06 Kwi 2014, 11:12

Hej, jak w temacie, szukam dla siebie fajnej Astry 3 GTC z silnikiem Fiata 1.9 120KM lub 150KM (jakoś bardziej pod 120KM jestem nastawiony, ale płakać z mocniejszej wersji nie będę). Znalazłem trochę ofert na polskich aukcjach jak i za granicą (choć mniej niż by mi się wydawało...) a że na razie nigdzie się w tamte strony nie wybieram, to chciałem przyjrzeć się ofertom z własnego podwórka.

Co sądzicie o tych aukcjach:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]

Priorytetem jest stan techniczny (wiem, że ciężko ocenić to po aukcji, ale może coś zauważycie, co umknęło mi) a później wyposażenie (tj. najlepiej tempomat i czujniki parkowania, bo słyszałem że widoczność w astrze jest słaba, więc mogło by się przydać). Jeśli stan będzie super, a nie będzie tych rzeczy to też to przeboleję, bo jest dla mnie stan ważniejszy :)

A może macie jakieś własne propozycje?
RippeR37
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji? Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji?
    Przeglądy okresowe są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu i wykonywać powinno się je co pół roku lub min. raz w roku. Układ klimatyzacyjny jest napełniony określoną ilością czynnika chłodzącego (gazu), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 20130518 183433 resized
      Opel Ascona, tuning, żółte lampy
      Toyota Land Cruiser
      Dziewczyny