Astra G - EGR

Astra G - EGR

07 Sty 2018, 18:21

Hej,

mam pytanie - czy jest jakiś problem by wziąć wymontować i wyczyścić zawór EGR w Oplu Astra G 1.6 16V?

Ostatnio miałem podobne objawy co teraz - zapala się na trochę check engine (co prawda podobno komputer pokazał problemy z lambdą) przy obciążeniu silnika, szarpie autem przy odpuszczaniu gazu i trochę się osłabił chwilami (czasem jest normalny czasem muli). A koszt jaki dałem ostatnio za zwykłe czyszczenie to 100zł, więc myślę czy by kosztów nie obciąć.
Frekz
Początkujący

Auto: Opel Astra

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nightvision - technologie high-tech w nowym Touaregu Nightvision - technologie high-tech w nowym Touaregu
    Nowy Touareg jest oferowany z licznymi innowacyjnymi urządzeniami, których zadaniem jest pomoc kierowcy w niebezpiecznych sytuacjach. Jako pierwszy model Volkswagena nowy Touareg został wyposażony m.in. w system "Nightvision", ...
    Hyundai NEXO - samochód nowej generacji zasilany ogniwami wodorowymi Hyundai NEXO - samochód nowej generacji zasilany ogniwami wodorowymi
    Podczas targów elektroniki konsumenckiej CES 2018 w Las Vegas Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model NEXO zasilany ogniwami paliwowymi. NEXO jest technologiczną wizytówką w rozbudowanym portfolio ekologicznych ...

•  
    • BMW 850i, alufelgi
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Audi R18 e-tron quattro z numerem 2
      BMW E30, przód