Astra G - EGR

Astra G - EGR

07 Sty 2018, 17:21

Hej,

mam pytanie - czy jest jakiś problem by wziąć wymontować i wyczyścić zawór EGR w Oplu Astra G 1.6 16V?

Ostatnio miałem podobne objawy co teraz - zapala się na trochę check engine (co prawda podobno komputer pokazał problemy z lambdą) przy obciążeniu silnika, szarpie autem przy odpuszczaniu gazu i trochę się osłabił chwilami (czasem jest normalny czasem muli). A koszt jaki dałem ostatnio za zwykłe czyszczenie to 100zł, więc myślę czy by kosztów nie obciąć.
Frekz
Nowicjusz

Auto: Opel Astra

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego
    Czerwona bestia Michała Wiśniewskiego na Tuning Show 2013 w Krakowie! W 10 sekund osiąga prędkość 160 km/h. 380 włoskich koni mechanicznych pozwala mu rozbujać się nawet do 295 km/h! Prawdziwy demon szos – czerwone ...
    Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution
    Pojawienie się skutera C evolution oznacza początek nowego rozdziału w segmencie miejskich środków transportu BMW Motorrad. Oba maksiskutery napędzane konwencjonalnymi silnikami - C 600 Sport i C 650 GT – odniosły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      BMW E30, lotnisko, drift, 6
      Mercedes Benz f700