Astra G - EGR

Astra G - EGR

07 Sty 2018, 17:21

Hej,

mam pytanie - czy jest jakiś problem by wziąć wymontować i wyczyścić zawór EGR w Oplu Astra G 1.6 16V?

Ostatnio miałem podobne objawy co teraz - zapala się na trochę check engine (co prawda podobno komputer pokazał problemy z lambdą) przy obciążeniu silnika, szarpie autem przy odpuszczaniu gazu i trochę się osłabił chwilami (czasem jest normalny czasem muli). A koszt jaki dałem ostatnio za zwykłe czyszczenie to 100zł, więc myślę czy by kosztów nie obciąć.
Frekz
Początkujący

Zdjęcia: 8
Auto: Opel Astra

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych Skoda Scala z nową koncepcją wnętrza dla samochodów kompaktowych
    Nowoczesny design, przestronność i funkcjonalność znane do tej pory z samochodów klasy premium – ŠKODA SCALA prezentuje zupełnie nową koncepcję wnętrza dla pojazdów z segmentu A. Emocjonalny język ...
    Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...

•