Astra G vs Audi A3

Re: Astra G vs Audi A3

06 Maj 2012, 19:11

W takiej cenie spoko, myślę, że warto. Opdarcia i zadrapania na lakierze to najmniejszy problem.. Ważne, żeby Cie bezpiecznie przewiózł i mechanika była okej, będziesz miał pieniądze to zrobisz te przetarcia z czasem a teraz masz na czym zbić cenę. Co do klimy to jeśli nie działa zbyt dobrze to lepiej sprawdzić co jest grane w jakimś serwisie bo opcji może być wiele i w tym najczarniejszym scenariuszu może Cie trochę kosztować naprawa ale to raczej mało prawdopodobne. Zwykły serwis klimki powinien zamknąć się w zakresie 100-300zł max
Vattras
Początkujący

Prawo jazdy od: 19 03 2009

06 Maj 2012, 21:33

Znajomy mowi ze co roku na poczatku sezonu klime nabija i mu to starcza na caly rok, a na poczatku kolejnego sezonu juz slabo chlodzi i znowu trza nabic. Jeszcze mi obiecal ze przed zakupem pojedziemy do jakiegos mechanika aby auto zobaczyl i powiedzial co w nim gra i nie gra.
kwiatman
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg Dolny

07 Maj 2012, 02:55

No ja bym sie nie zastanawiał tylko brał.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...
    SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania
    SKODA Octavia to najważniejszy z modeli marki, który wciąż bije rekordy popularności i jest najchętniej kupowanym modelem od 2009 roku w Polsce. Debiut trzeciej generacji tego auta stanowi wielkie wydarzenie dla całej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light