Astra G - wymiana kierunkowskazu

Astra G - wymiana kierunkowskazu

25 Wrz 2015, 15:48

Witam Was ponownie :)

Ostatnio miałem problem z Astra G, bo sama zaczęła włączać światła długie. Poczytałem, okazało się że wina manetki od kierunkowskazów. Wymieniłem i...nie działają długie światła. :o Można je włączyć "na chwilę" ciągnąć do siebie, ale jak popcham do przodu to nie ma reakcji chociaż manetka "wskakuje". Wziąłem zmieniłem na starą...i to samo! Ktoś wie w czym tkwi problem?
Macioch
Nowicjusz

Auto: Astra G
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback

Re: Astra G - wymiana kierunkowskazu

25 Wrz 2015, 18:12

Panowie, nieaktualne. Naprawiło się samo :mrgreen:
Macioch
Nowicjusz

Auto: Astra G
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią Pięć rzeczy, o których powinien pamiętać kierowca jesienią
    W zeszłym roku właśnie w październiku miało miejsce najwięcej wypadków drogowych oraz zginęło w nich najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe. W jaki ...
    Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna
    Od czasu debiutu Toyoty Yaris GRMN podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie trwały intensywne prace mające na celu przygotowanie tego modelu do seryjnej produkcji. W centrum badawczym, zlokalizowanym w pobliżu ...

•