Audi 100 C4 jak znosi LPG

Audi 100 C4 jak znosi LPG

04 Gru 2012, 15:05

Witam,obecnie szukam auta i bardzo mi się spodobało Audi 100 C4 ( 90-94r) taka fajna kwadratowa limuzyna i chciałem się zapytać doświadczonych jak ona znosi LPG sekwencję mowa o silnikach 2.6 v6 (150km) , 2.3 E 16v (137km) i 2.3 E (133Km) ,jak z awaryjnością silnika i elektryką.Droga jest w utrzymaniu nie licząc paliwa

Mam jeszcze kilka pytań:
-Gdzie ona ma z tyłu głośniki,w półce ?? Bo z przodu w drzwiach a z tyłu nie widziałem
-Czy jest nadmuch na tylne siedzenia (Klima) tak jak w Omedze B ?
-To jest RWD czy FWD bo po wielkości tunelu wewnętrznego wnioskuję że RWD

Za Pomoc wielkie dzięki,jak zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu i z góry przepraszam
kamilo3773
Początkujący

Miejscowość: Kłodawa
Prawo jazdy od: 05 05 2011
Auto: VW Polo 86c2f =D

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gadżety, które warto zabrać w wakacyjną podróż Gadżety, które warto zabrać w wakacyjną podróż
    Wakacyjne podróże zbliżają się wielkimi krokami! I to naprawdę ważny czas w życiu rodziny. Po pierwsze dlatego, że jej członkowie mogą skorzystać z lipcowej czy sierpniowej pogody. Po drugie rodzice i dzieci wreszcie ...
    Lexus LX - terenowy krążownik Lexus LX - terenowy krążownik
    Najczęściej kupowanymi autami Lexusa są obecnie SUV-y. W Polsce klienci mogą wybrać popularnego Lexusa NX lub większego Lexusa RX, tymczasem za oceanem oferta obejmuje też dwa jeszcze większe modele – GX oraz prekursora ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010
      Nissan NP300 Navara, tył
      Ford Focus C-MAX
      Autosacrum 2006