Audi 100 C4 jak znosi LPG

Audi 100 C4 jak znosi LPG

04 Gru 2012, 14:05

Witam,obecnie szukam auta i bardzo mi się spodobało Audi 100 C4 ( 90-94r) taka fajna kwadratowa limuzyna i chciałem się zapytać doświadczonych jak ona znosi LPG sekwencję mowa o silnikach 2.6 v6 (150km) , 2.3 E 16v (137km) i 2.3 E (133Km) ,jak z awaryjnością silnika i elektryką.Droga jest w utrzymaniu nie licząc paliwa

Mam jeszcze kilka pytań:
-Gdzie ona ma z tyłu głośniki,w półce ?? Bo z przodu w drzwiach a z tyłu nie widziałem
-Czy jest nadmuch na tylne siedzenia (Klima) tak jak w Omedze B ?
-To jest RWD czy FWD bo po wielkości tunelu wewnętrznego wnioskuję że RWD

Za Pomoc wielkie dzięki,jak zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu i z góry przepraszam
kamilo3773
Początkujący

Miejscowość: Kłodawa
Prawo jazdy od: 05 05 2011
Auto: VW Polo 86c2f =D

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył