Audi 80 b3 zmiana butli w bagażniku

Audi 80 b3 zmiana butli w bagażniku

19 Sty 2012, 17:34

Witam mam pytanie dotyczace lpg mianowicie auto to Audi 80 B3 i wiadomo jak to w audi bagaznik jest maly a jakis pacan zamontowal butle walcowa na srodku bagaznika i chce sam zmienic butle tyle ze na kołowa i na stojaco przy blotniku tak jak zapas i tu moje pytanie czy sa jakies przeciwwskazania zeby taka butla kolowa stala a nie lezala ???
kamilszczak01

Re: Audi 80 b3 zmiana butli w bagażniku

05 Lut 2012, 10:20

Ja myślę,że są! Stojąca taka butla nie spełni swej funkcji ,gdyż pobór gazu będziesz miał zupełnie gdzieś indziej.To tak jakbyś butlę walcową postawił na stojąco.Dotąd dokąd koniec rurki poboru gazu będzie zanurzony w LPG będziesz jechał,nagle auto może zgasnąć,gdy rurka się wynurzy!Rozumiesz.Niestety,faktem jest,że Audi 80 ma bagażniczek malutki,jedyna rada,mała butla i częste tankowanie.Najlepiej jest butlę umieścić centralnie,z oczywistych względów(balans tyłu).Widywałem zagazowane Audi 80,każde miało butle zamontowane, tak jak masz ty!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył