Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

22 Cze 2019, 11:28

Witam, przerejestrowuje auto i muszę wymienić tablicę rejestracyjną, chodzi oto że nie mogę odkręcić tych śrub mocujących ramkę do tablicy rejestracyjnej, starą ramkę musiałem ręcznie wyrwać, kupiłem nową i nie mogę jej zamontować bo nie mogę wykręcić ani obcęgami wyrwać tych oto śrub, próbowałem WD-40 ale to nic nie dało, śruby są wyrobione więc nie idzie ich nawet odkręcić nawet nie wspomnę o przekręceniu tego obcęgami... z tyłu klapy bagażnika są takie bolce, nie da się ich nawet jakoś podważyć żeby ich wyjąć, bardzo proszę o pomoc co mam zrobić, nie chce robić dziur w tablicach tylko chcę zamonotwać je w ramki zatrzaskowe
Malinowski94
Obserwowany

Re: Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

22 Cze 2019, 19:30

Wkrety rozwiercic, usunąć plastikowe kostki, usunąć rdze, zabezpieczyć r-stop i unikorem, zamontować nowe kostki i dać nowe śrubki. Powodzenia :ok:
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny
    Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny – Toyota Corona – sierpień 1973. Już od lat 30. XX wieku samochody posiadały wskaźniki i lampki kontrolne informujące kierowcę o poziomie i ciśnieniu oleju, poziomie ...

•