Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

22 Cze 2019, 11:28

Witam, przerejestrowuje auto i muszę wymienić tablicę rejestracyjną, chodzi oto że nie mogę odkręcić tych śrub mocujących ramkę do tablicy rejestracyjnej, starą ramkę musiałem ręcznie wyrwać, kupiłem nową i nie mogę jej zamontować bo nie mogę wykręcić ani obcęgami wyrwać tych oto śrub, próbowałem WD-40 ale to nic nie dało, śruby są wyrobione więc nie idzie ich nawet odkręcić nawet nie wspomnę o przekręceniu tego obcęgami... z tyłu klapy bagażnika są takie bolce, nie da się ich nawet jakoś podważyć żeby ich wyjąć, bardzo proszę o pomoc co mam zrobić, nie chce robić dziur w tablicach tylko chcę zamonotwać je w ramki zatrzaskowe
Malinowski94
Obserwowany

Re: Audi 80 B4 2.0 Jak wykręcić śruby mocujące do tablicy rejestracyjnej

22 Cze 2019, 19:30

Wkrety rozwiercic, usunąć plastikowe kostki, usunąć rdze, zabezpieczyć r-stop i unikorem, zamontować nowe kostki i dać nowe śrubki. Powodzenia :ok:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus odtworzył sceny z gry w realnym świecie. Zauważysz różnicę? Lexus odtworzył sceny z gry w realnym świecie. Zauważysz różnicę?
    Współczesne gry komputerowe oferują bardzo wysoki poziom realizmu, a granica między wirtualnym a realnym światem staje się już prawie niewidoczna. Lexus postanowił pokazać, jak trudno ją dostrzec i wykonał nietypowy ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•