Audi 80 B4 2.0e Avant

Re: Audi 80 B4 2.0e Avant

14 Cze 2016, 13:15

C4 fajne ale mam gdzie ulokować kase :( .
Z takich samochodów kombi które są jeszcze pakowne,duże i fajne to jeszcze bmw e34 w wersji touring tylko na allegro same 2 litrówki 150km które na mój gust będą miały podobne przyśpieszenie jak 2.0e 115km w audicy.
Do tego jeszcze dochodzi kombinacja z gazem bo tutaj tak naprawdę kupiłem auto w cenie gazu do bmw-czyli zwróci się i jeszcze auto zostanie:).
Pali mi 11,3 litra/100km czyli średnio 11 litrów.
Jestem po wymianie łożyska,także na bieżąco najważniejsze porobiłem tak naprawdę za grosze.
Mimo,że jest to stare auto jest dużo tańsze w serwisie od e46 którym jeździłem -mam trochę problem bo parę telefonów dziennie mam ale jak na razie przejechała się nim jedna osoba i nie zanosi się na to abym ją szybko sprzedał,pewnie jeszcze postoi,cenę oczywiście obniżyłem.
mateo199214
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 48
Prawo jazdy: 31 07 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Corolla E10 USA
Silnik: 1.6 SI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg
    Zima nie musi co roku zaskakiwać kierowców – na korki i stłuczki na mokrych czy śliskich jezdniach jest antidotum: homologowane opony zimowe lub całoroczne. To właśnie teraz – gdy temperatura rano spada ...
    Toyota Prius Plug-in Hybrid kontra Chevrolet Volt Toyota Prius Plug-in Hybrid kontra Chevrolet Volt
    Amerykańskie media motoryzacyjne pilnie śledziły pod koniec roku walkę o pierwsze miejsce w segmencie hybryd plug-in. Od 2010 roku najpopularniejszą hybrydą ładowaną z gniazdka w USA był Chevrolet Volt, ale to się zmieniło ...

•