Audi 80 - Koszty naprawy zderzaka [Foto]

Audi 80 - Koszty naprawy zderzaka [Foto]

22 Paź 2014, 21:31

Witam serdecznie wszystkich. Jest to moj pierwszy temat (nie znaczy to ze jestem tu 1 raz) więc po pierwsze to przywitanie. A teraz do rzeczy
[link wygasł]

Mam oto taki problem i nie wiem, jak mógłbym to ogarnąć jak najmniejszym kosztem żeby nie było takiej dziury. Nie chciałbym malować bo to i tak przejściowo, zanim nie kupię nowego zderzaka ale do tego czasu fajnie by było mieć tą część załataną. Jest jakiś tani sposób na zespojenie tego? Ew ile kosztowałby spaw u ludzi zajmujących się tym? Dziękuję z góry za odpowiedź
Mardrom
Nowicjusz

Auto: Audi 80 B4
Silnik: 2.0 ABT 90KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris 0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris
    0.9 l/100 km hybrydową Toyotą Yaris - rozstrzygnięcie konkursu Toyota Motor Poland W sobotę 6 października Toyota Motor Poland zorganizowała finał konkursu "Wygraj nową hybrydową Toyotę Yaris ". Po czterech miesiącach etapów ...
    ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja
    To były już ostatnie w tym roku zmagania ALT na Torze Poznań. Druga, a zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu ALT odbyła się w niedzielę 4 października o godzinie 12:00. Po odprawie oraz badaniu technicznym zawodnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      Subaru Impreza STI