Audi A2 1.4TDI - przygasające światła mijania

Audi A2 1.4TDI - przygasające światła mijania

10 Kwi 2010, 22:06

Witam!

Podczas skrętu kierownicą przygasają lekko światła mijania, jaka może być tego przyczyna? Poza tym gdy włączy się światła mijania słychać ciche bzyczenie.

pozdro
Bartłomiej
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Polanów/Smardzewice

Re: Audi A2 1.4TDI - przygasające światła mijania

06 Lis 2010, 09:22

Witam. Mam ten sam objaw. Nie wiem czy to jest objaw normalny, ale to samo ma też mój znajomy w Fabii, która ma takie same wspomaganie.
bohdang
Nowicjusz

Miejscowość: Elbląg

Re: Audi A2 1.4TDI - przygasające światła mijania

06 Lis 2010, 10:25

Sprawdz poprawne ładowanie akumulatora.Będzie właściwe,ponad 14v to można z pewnościa powiedzieć że ten typ tak ma i jest to zwykłe zjawisko w tym modelu,aczkolwiek w innych modelach grupy VW jest to również spotykane.
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...
    Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem
    Samochody segmentu C cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W pierwszym kwartale 2017 roku zarejestrowano – zgodnie z raportem PZPM – ponad 37 tys. takich pojazdów. Za wynik ten odpowiadają głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI