Audi A3 1.9 nie chce odpalić po uszczelnieniu pompy POMOCY

Audi A3 1.9 nie chce odpalić po uszczelnieniu pompy POMOCY

14 Lis 2017, 18:53

Witam oddałem samochód do mechanika "specjalisty" który miał znać się na uszczelnianiu pomp i ustawianiu ich. Wujek handlarz oddał tam raz samochód i facet ładnie zrobił pompę uszczelnił i wszystko grało. Polecił mi żebym do niego oddał bo leciało mi trochę ropy na zimnym silniku z takiej dużej śruby na pompie która jest między przewodami od wtrysków. Facet powiedział że zrobi w ciągu 3/4 dni. Minął ponad tydzień a gość mówi mi teraz że samochód nie chce odpalić że już drugi raz pompę wyjmował i wkładał i nie chce zapalić a przed oddaniem mówił że ustawi wszystko bo dobrze bo to trzeba ustawić na komputerze żeby auto paliło jak należy. Samochód palił od pierwszego kluczyka. Dziś dzwoniłem a facet dalej tłumaczy to samo że już ją wyjmował jakiś magnes odbił ale nadal nie chce odpalić i że teraz ustawia rozrząd i wieczorem da znać czy odpalił. Moje pytanie czy on mógł coś zjebać? mi powiedział że nic się nie zjebało tylko że nie chce zapalić. Martwię się bo mnie nie stać teraz na drugi samochód ani nic z tych rzeczy a nie znam się na tyle żeby wiedzieć czy to jest do naprawy. Są szanse że się na pompie/rozrządzie coś przestawiło i dlatego nie pali? czy dziad mógł coś zje....ć ? Proszę o odpowiedź.
Pasat1999
Nowicjusz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 05 04 2011
Auto: Volkswagen passat
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach Testy wodorowej Toyoty Mirai w Chinach
    Toyota rozpocznie testy wodorowego sedana Mirai w Chinach. Firma sprawdzi możliwości adaptacji tej technologii w Państwie Środka. Jednocześnie japońska firma zadeklarowała, że wybuduje stację tankowania wodoru w swoim chińskim ...
    III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja
    W ostatni weekend października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. W czasie trzydniowej imprezy odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze samochody, przyjrzeć się ciekawym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005