Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

27 Maj 2018, 21:18

Witam wszystkich na forum . Mam problem z moją a3 1.9 tdi mianowicie podczas ponownego odpalania zagrzanego samochodu zauważyłem dziwny i dosyć często powtarzające się głośne uderzenie z okolic silnika i dosyć ciężko się wtedy odpala jakby będniks się zawieszał . Wymieniłem już dwumase i sprzęgło ,rozrusznik i sprzęgiełko alternatora a problem dalej się powtarza . Bardzo poproszę o jakieś podpowiedzi co to może być ?
Tbulanda
Obserwowany

Auto: Audi a3
Silnik: 1.9tdi 105 km
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KONKURS - Mamy dla Was karty podarunkowe Allegro KONKURS - Mamy dla Was karty podarunkowe Allegro
    Wystartowaliśmy z nowym konkursem dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do końca września). Tym razem mamy dla Was Karty podarunkowe Allegro! Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc ...
    Czy na autostradzie, ekspresówce można wyprzedzać z prawej strony? Czy na autostradzie, ekspresówce można wyprzedzać z prawej strony?
    Nie wiem czy wiecie ale będąc kierowcą powinniście wiedzieć jak to wygląda w naszym kraju i czy dozwolone jest wyprzedzanie z prawej strony na autostradzie i drogach ekspresowych? Piszcie w postach podajcie jakieś krótkie ...

•