Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

27 Maj 2018, 20:18

Witam wszystkich na forum . Mam problem z moją a3 1.9 tdi mianowicie podczas ponownego odpalania zagrzanego samochodu zauważyłem dziwny i dosyć często powtarzające się głośne uderzenie z okolic silnika i dosyć ciężko się wtedy odpala jakby będniks się zawieszał . Wymieniłem już dwumase i sprzęgło ,rozrusznik i sprzęgiełko alternatora a problem dalej się powtarza . Bardzo poproszę o jakieś podpowiedzi co to może być ?
Tbulanda
Obserwowany

Auto: Audi a3
Silnik: 1.9tdi 105 km
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy na świecie elektryczno-hydrauliczny system wspomagania Pierwszy na świecie elektryczno-hydrauliczny system wspomagania
    Pierwszy na świecie seryjny elektryczno-hydrauliczny system wspomagania układu kierowniczego – Toyota MR2 – wrzesień 1989. Electro Hydraulic Power Steering (EHPS) to dzieło inżynierów koncernu Toyota. Przez ...
    Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...

•