Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

Audi a3 1.9 tdi problem z odpalaniem na ciepłym silniku

27 Maj 2018, 21:18

Witam wszystkich na forum . Mam problem z moją a3 1.9 tdi mianowicie podczas ponownego odpalania zagrzanego samochodu zauważyłem dziwny i dosyć często powtarzające się głośne uderzenie z okolic silnika i dosyć ciężko się wtedy odpala jakby będniks się zawieszał . Wymieniłem już dwumase i sprzęgło ,rozrusznik i sprzęgiełko alternatora a problem dalej się powtarza . Bardzo poproszę o jakieś podpowiedzi co to może być ?
Tbulanda
Obserwowany

Auto: Audi a3
Silnik: 1.9tdi 105 km
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą! Zapinaj pasy w samochodzie przed każdą jazdą!
    Dlaczego wciąż niektórzy kierowcy i pasażerowie nie zapinają pasów bezpieczeństwa? Jedni sądzą, że to niewygodne, a inni uznają, że nie ma potrzeby tego robić przed krótką podróżą. To błąd, który ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

•