Audi a3 2006 rok 2.0 TDI 140 KM

Audi a3 2006 rok 2.0 TDI 140 KM

22 Sty 2015, 16:31

Zamierzam zakup Audi a3 2.0 TDI 140 km i moje pytanie brzmi. Na co patrzeć przy zakupie ? czy jechać na stacje diagnostyczna ? i wypożyczyć miernik lakieru ? i jedno mam głupie pytanie... oglądałem dziś jedne a3 w komisie i nie mogłem zmieścić buta na gaz... poprostu hamulec był strasznie blisko gazu i czy przypadkiem takie auto nie miało stłuczki ? :) pozdrawiam i dziekuje za odp :)
Piwo122
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 02 1913
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Vectra
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów
    Każdy kierowca jest zobligowany, aby stosować się do znaków drogowych. To bardzo ważny element ruchu drogowego, który z wielu przyczyn może być lekceważony i niezauważany przez kierowców. Za niezastosowanie ...
    Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...

•  
    • El Toro Loco - Monster Truck, 6
      Ford T, 1919 rok, przód
      VW Touran
      Jeep Cherokee, offroad