Audi A3 2018 - dziwne odgłosy

Audi A3 2018 - dziwne odgłosy

13 Sie 2019, 21:07

Dzien dobry!
Mam pytanie a zarazem problem.
Kupiłam auto testowe z przebiegiem ok 6 tys nowe z salonu.
Od mca są dziwne odgłosy jakby coś chrobotało niezależnie czy silnik jest zimny czy nagrzany. Owe chrobotanie po chwili ustaje. Nie było jego słychać na początku. Opisałam sytuacje w serwisie podczas rozmowy tel Pani posłuchała i zapisała na badanie.
W serwisie stwierdzono ze to jest typowy odgłos dla audi A3 … po czym mnie wykasowano za wizyte.… czy to jest normalne? Rzeczywiście dla audi A3 1,5 benzyna w automacie? Jeździłam przeróżnymi autami ale nawet nie słyszałam żeby 15 letnie auto tak się zachowywało przy urochamianiu silnika…
Juljul
Obserwowany

• Re: Audi A3 2018 - dziwne odgłosy

14 Sie 2019, 11:19

Juljul napisał(a):W serwisie stwierdzono ze to jest typowy odgłos dla audi A3 … po czym mnie wykasowano za wizyte.… czy to jest normalne?
    Tego nie wiem, ale odpowiedź typu "jest to typowy odgłos" jest nie namiejscu i powinno zostać wyjaśnione klientowi co dokładnie powoduje taki odgłos jeżeli jest to jakieś chrobotanie, szuranie tym bardziej że za wizytę musiałaś zapłacić.
    Ja bym domagał się wyjaśnienia opisania co to jest za odgłos, masz prawo wiedzieć.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
    Auto: Nie mam

Re: Audi A3 2018 - dziwne odgłosy

14 Sie 2019, 23:35

Najlepiej połapać kogoś ogarnietego do tego silnika i niech on wypowie swoje zdanie i podejrzenia.
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
    Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak spać podczas wyprawy samochodowej? Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...
    BMW Z4: roadster przyszłości BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...

•  
    • Warto przeczytać