Audi A3 8L vs Seat Toledo II/Leon I - komfort jazdy, ilość miejsca.

Audi A3 8L vs Seat Toledo II/Leon I - komfort jazdy, ilość miejsca.

10 Gru 2016, 14:22

Witajcie! Chciałbym kupić któryś z tych trzech aut, nie ukrywam, że najbardziej jestem nastawiony na audi a3(5d), lecz słyszałem opinie, że audi jest najmniej wygodne z tych trzech aut. Chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii, ponieważ w audi a3 nigdy nie siedziałem i nie wiem ile jest w nim miejsca dla kierowcy jak i dla pasażerów. Mam natomiast na codzień do czynienia z seatem toledo ii i tam ilość miejsca z przodu jak i z tyłu mi wystarcza, a mam 185cm wzrostu.
cegulla
Obserwowany

Auto: brak
Silnik: brak
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1912

Re: Audi A3 8L vs Seat Toledo II/Leon I - komfort jazdy, ilość miejsca.

10 Gru 2016, 14:26

Hmm. Biorąc pod uwagę że są to dokładnie te same auta różniące się logiem na kierownicy twoje twierdzenie jest zaskakujące.
diddy79
Aktywny

Prawo jazdy od: 14 04 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Alfa Romeo 159 SW
Silnik: 2,4 JTDM 200KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

10 Gru 2016, 14:30

Rozkład osi w Toledo i A3ce jest niemalże identyczny (różnica to bodaj 1cm), miejsca z przodu i z tyłu jest tyle samo.
Najbardziej komfortowa jest A3-ka, najmniej Leon.
łysy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

10 Gru 2016, 16:47

Są bardziej komfortowe auta niż A3, a jeśli chodzi o konstrukcje na tym podwoziu to brałbym na Twoim miejscu to co Ci się najbardziej podoba wizualnie i jest w najlepszym stanie technicznym.
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport