Audi A3 GTI vs Golf V GTI

Audi A3 GTI vs Golf V GTI

22 Maj 2012, 18:57

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum i nie przyglądałem się mu tak z bliska także nie wiem czy był czy nie był ten temat. Jeżeli był to najmocniej przepraszam, ale trudno opanować te 12k tematów :D

Otóż, na oku mam dwa samochody które mi się bardzo podobają, a są nimi Audi A3 GTI i VW Golf V GTI. z przynajmniej 2008 roku
Pytanie się rodzi, które auto jest jest mało awaryjne i chodzi jak w zegarku?

Chodzi mi o np pojemność przynajmniej 1,8 bo wyższych nie wymagam, które lepiej się spisuje na dłuższe odległości i te krótsze.
I pokrótce prosił bym, aby napisał mi ktoś wady i zalety tych aut i własna ocena, bo nie chce kupić w przyszłości bubla i żeby kasa poszła w piach.

Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam wszystkich :)
OstinPower
Nowicjusz

Re: Audi A3 GTI vs Golf V GTI

28 Maj 2012, 12:18

Auta powyżej 2008 roku nie będą już miały silników do 1.8 a 2.0 benzynowe,

NP po 2008 VW Golf GTI VI i tam 2.0 TSI moc 210 KM

o czymś takim jak AUDI A3 GTI to chyba nawet sam producent audi nie słyszał.

Jest Audi S3 po 2008 to samo 2.0 TFSI 265 KM

Jeśli o takie samochody Ci chodziło to na wstępie Audi zaskoczy cie spalaniem wyższe niż golf. ale jeśli stać Cie na takie auta w przypadku audi wydatek powyżej 70 tys zł a golfa blisko 100 tys. to nie wiem czy ma sens zastanawiać się nad pozostałymi wydatkami.
BartekJ
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes-Benz, Audi, BMW,
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Audi quattro - historia napędu Audi quattro - historia napędu
    Dzięki quattro, Audi stało się pionierem stosowania napędu na cztery koła w samochodach osobowych. Początki projektu sięgają zimy 1976/77. Wówczas grupa inżynierów Audi odbywała jazdy testowe w zasypanej śniegiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 14
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 12
      Mohawk Warrior - Monster Truck na Pit Party, tył
      Alufelgi, opona slick