Audi A3 Problem z wężami

Audi A3 Problem z wężami

31 Lip 2014, 12:53

Dzień dobry panowie, mam tutaj dość duży problem mianowicie staram się dojść do ładu po ostatnim właścicielu o co właściwie chodzi w mojej audi konkretnie mówiąc chcę zmienić przeróbki i powrócić do oryginału lecz już zgłupiałem co tak właściwie muszę wymienić moja wersja silnika to 1,8t AGU lecz tu kolejne pytanie bo w dowodzie mam wpisane 132kW co nie pasowało by z wersją silnika. Patrząc po zdjęciach w internecie znalazłem dwa rozwiązania mianowicie:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[link wygasł]

dwa linki każdy ma troszkę inaczej zrobioną odme olejową, u mnie na chwilę obecną wszystko wygląda tak:

[link wygasł]

czy ktoś mi powie co muszę kupić aby powrócić do tego jak powinno to wyglądać ?:) Na chwilę obecną mam już upatrzoną rurę tą na której jest blow off (zdjęcie) oraz chcę dokupić wąż (zdjęcie niżej) czy ten czerwony wężyk od góry idzie do EGR ?

[link wygasł]
[link wygasł]

Na chwilę obecną to chyba wszystko mam nadzieję, że zobrazowałem w miarę o co mi chodzi heh jeżeli ktoś jest z Poznania i chciał by pomóc osobiście bądź ma jakieś brakujące części z chęcią skorzystam z pomocy ;) Pozdrawiam
matu321
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 09 1990
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Audi A3
Silnik: 1,8t
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...
    BMW Vision EfficientDynamics 2009 BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005