Audi A3 światła przeciwmgłowe

29 Sie 2018, 19:57

Witam kupiłem samochód i mam problem włączając światła bez włączania świateł przeciwmgielnych świeci się prawe światło przeciwmgielne przednie a lewe nie po włączeniu przeciwmgielnych wszystko jest ok. Czy ktoś się orientuje o co chodzi?
jakubek2823
Obserwowany

• 29 Sie 2018, 21:42

Napisz co to za auto, a może poprostu miałeś skręconą kierownicę w prawo a masz doświetlanie zakrętów?
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 91
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: e36, M3, C5 x7

30 Sie 2018, 14:09

Witam sprawdziłem i rzeczywiście przy skrecie kierownica zapalają się, auto to a3 sportback 1,6 2011 czy jest możliwość wyłączenia tej funkcji?
    jakubek2823
    Obserwowany

30 Sie 2018, 16:46

jakubek2823 napisał(a):czy jest możliwość wyłączenia tej funkcji?
    Myślę że tak tak samo jak aktywacja jest i dezaktywacja potrzebujesz tylko odpowiednie oprogramowanie. Można to zrobić pewnie VCDSem z odpowiednim kablem.

Tylko po co chcesz wyłączyć tą funkcję? Ona jest przydatna i doświetla otoczenie gdzie światła mijania nie sięgają.
    Cichy77
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
    Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak i gdzie kupić części do samochodu?
    Każdy kierowca, niezależnie od tego, jakiego auta jest właścicielem, staje przed koniecznością zakupu nowych części do samochodu. Zazwyczaj jest to wynik normalnej eksploatacji części, a czasem jest to wymuszone przez kolizję ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•