Audi A4 2.0 benzyna - problem z odpaleniem, gaśnie

30 Lip 2019, 14:59

Dzień dobry,

mam audi a4 2.0 benzyna + gaz.

samochód z 2003 roku.

Samochód postał i ciężko mam go zapalić, jak go zapalę to pochodzi parę sekund i gaśnie.

W czym może być problem ?

Mogę go na popych pociągnąć ? spróbować go odpalić lub plakiem ?
loret
Początkujący

• 30 Lip 2019, 15:27

loret napisał(a):Samochód postał i ciężko mam go zapalić, jak go zapalę to pochodzi parę sekund i gaśnie.
    Ile czasu stał samochód nie odpalany?
    Jak odpali pracuje równo czy bardziej telepie się tak jak by nice chodził na wszystkich cylindrach?
    Paliwo w baku jest?

loret napisał(a):Mogę go na popych pociągnąć ? spróbować go odpalić lub plakiem ?
    Nie możesz, a plak Ci jest nie potrzebny bo odpala chodzi i gaśnie więc tu on ci nic nie pomoże.
    Cichy77
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
    Auto: Mam, często zmieniam!

30 Lip 2019, 17:06

paliwo jest, stał około tygodnia,.

Palił i po chwili gasł, aż potem wcale już nie odpalał, więc go na popych odpaliłem, i teraz puki co pali zobaczę rano czy zapali.

Tam w meni samochodu znalazłem taki chyba kluczyk i jak się go wciśnie to wyskoczył komunikat oleju, i ciśnienia oleju.

Te objawy mogą być spowodowane tym że np jest silnik wyeksploatowany ? i ma niskie ciśnienie oleju?

Bo tak coś podejrzewam samochód kupiłem trzy tygodnie temu i obawiam się wady ukrytej.

Jak w tym przypadku gdy dobrze myślę wygląda opcja dolania doktora ?

pozdrawiam
    loret
    Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działają aukcje samochodów poleasingowych? Jak działają aukcje samochodów poleasingowych?
    Kupno samochodu jest zawsze niemałym wyzwaniem. I dotyczy to zarówno małych oraz średnich przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Spora część używanych samochodów sprzedawana jest przez handlarzy, ...
    Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat Najdziwniejsze pomysły motoryzacyjne ostatnich lat
    Tegoroczne edycje targów motoryzacyjnych pokazały, że producenci samochodów podczas prac koncepcyjnych wciąż poszukują niestandardowych rozwiązań. Które z nich okażą się trafne, zweryfikuje czas. Eksperci ...

•  
    • Warto przeczytać