Audi a4 b5 1.9tdi 1996r - wtryski?

Audi a4 b5 1.9tdi 1996r - wtryski?

02 Maj 2014, 13:18

Witam.
Mam problem, a mianowicie powymieniałem wszystkie filtry, pozmieniałem wszystkie oleje. Wymieniłem turbinę która była w bardzo kiepskim stanie i pojawił się kolejny problem. Na zimnym silniku ciężko odpala mi auto, nie ma mocy gdy ruszy max daje radę dojść do 2tyś obrotów i strasznie trzęsie i kopci. Mechanicznie jest w 100% sprawny, na komputerze na zwykłym wagu pokazuje wszystko ok oprócz jednego wtrysku który cały czas stoi w miejscu, brak jakiejkolwiek reakcji. Gdy silnik się zgrzeje można już normalnie jeździć i w miarę przyśpiesza chociaż nie jest to chyba maxymalny poziom jak na 110km. Może coś doradzici? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Sompa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 08 2012
Auto: Audi A4 B5
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
    SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light