Audi a4 (b5 95-01r) czy Honda Acoord VI (98-02r)

17 Gru 2010, 12:53

Witam jak sądzicie co bardziej opłaca się kupić ? Audi a4 1.9 tdi czy Hondę accord 1.8 VTEC interesuje mnei niezawodność, części, utrzymanie, jakość... dodam ze jestem młodym kierowcą i od niedawna mam prawko....
Konradowu
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Kraków

17 Gru 2010, 14:48

Bierz Hondę :)
Łatwiej znajdziesz zadbany egzemplarz, a jakość i niezawodność stoją na wysokim poziomie.
siebek25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 156
Miejscowość: Kielce

17 Gru 2010, 15:01

Oba godne uwagi.....jako auto ogólnie honda bardziej bezawaryjna audi bardziej zajezdzone z reguły... ale jako silnik 1.9tdi lepszy
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

17 Gru 2010, 16:47

Jeśli zależy ci na dieslu, to lepiej pokusić się o Audi/Passata z 1.9 TDI bo to dobra jednostka jeśli nie przeszkadza ci jej głośna praca, ale jeśli diesel nie jest konieczny (tj. robisz mniej niż 25-30tys. km rocznie albo częściej jeździsz po mieście na krótkie dystanse) to lepiej Hondę - będzie mniej styrana i jeśli nie trafisz na jakiegoś powypadkowego bubla to również mniej awaryjna (w Audi i Passatach piętą achillesową jest zawieszenie)
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

17 Gru 2010, 16:51

Wszystko już zostało powiedziane :-D
AreBie
Aktywny
 
Posty: 488
Miejscowość: NML

17 Gru 2010, 17:17

Zależy ile rocznie robisz km.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Silnik 2UR-GSE - Lexus
    Pozostajemy w świecie V-ósemek. Z silników tego typu bardzo chętnie korzysta również Lexus. Japońska marka powszechnie stosuje takie motory w autach sportowych. Flagową jednostką Lexusa jest obecnie wolnossący ...

17 Gru 2010, 17:22

O kur***, barol, wymiatasz. Ponad 10k postów. Starczyłoby na książkę:D Respekt :cool:
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 848
Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

17 Gru 2010, 17:39

Do życia mi to nie potrzebne i nie patrze ile mam postów,moge mieć nawet 50tys ale tak to jest jak sie nie ma co robić :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Gru 2010, 17:56

Dla codziennego uzytku polecil bym A4.Sama marka mowi za siebie.Rewelacyjny silnik nowsze 2l tylko ludzie narzekaja vw,audi.Z silnikiem nie ma ogolnie problemow i jest tanszy.Jak malo jezdzisz hooooondaaa tez posmiga wyrobiola se pewnego rodzaju renome ale podejrzewam ze bys ja zagazowal.LPG Taniej ale jesli dasz w lipne rece do roboty to masz problem na bani
24HLucas
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Moers