Audi A4 B5 nieskładane tylne fotele a pokrowce

25 Cze 2020, 15:42

Mam teraz mały problem bo okazało się, że tylna kanapa się nie składa Za tylnym oparciem mam blachę [brak dostępu do bagażnika] do której siedzenia są przymocowane na stałe i nie mam jak założyć poprawnie pokrowców. O ile na przednich fotelach pokrowce wyglądają całkiem znośnie o tyle na tylnej kanapie jest sporo zmarszczeń a pokrowce nie przylegają tak jak powinny i troche słabo to wygląda. Mogę je jakoś przyczepić nie demontując tylnego oparcia? Ma ktoś jakiś patent/doświadczenie z pokrowcami? Z góry dzięki za pomoc.
MohakMore
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Cze 2020, 16:28

Musisz poluzować tylne oparcie bo inaczej nie naciągniesz dobrze pokrowca i będzie się marszczył. Tylko w taki sposób zrobisz to porządznie jak należy :)
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 4371
Zdjęcia: 12

01 Lip 2020, 07:27

Mam teraz mały problem bo okazało się, że tylna kanapa się nie składa Za tylnym oparciem mam blachę [brak dostępu do bagażnika] do której siedzenia są przymocowane na stałe i nie mam jak założyć poprawnie pokrowców. O ile na przednich fotelach pokrowce wyglądają całkiem znośnie o tyle na tylnej kanapie jest Mobdro Kodi bluehost sporo zmarszczeń a pokrowce nie przylegają tak jak powinny i troche słabo to wygląda. Mogę je jakoś przyczepić nie demontując tylnego oparcia? Ma ktoś jakiś patent/doświadczenie z pokrowcami? Z góry dzięki za pomoc.
dziękuję mój problem został rozwiązany
MohakMore
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bądź sprytny, wybierz zasilanie gazem - silnik TCe 100 LPG
    A gdybyśmy uznali, że nie ma lepszego paliwa do napędzania pojazdów niż właśnie LPG? Trzeba przyznać, że łączy ono w sobie liczne, często nieznane zalety: jest ekologiczne, ekonomiczne i bezpieczne. W dobie stałego ...
    Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

  •