Audi A4 B6 Problem z centralnym zamkiem

Audi A4 B6 Problem z centralnym zamkiem

31 Maj 2012, 20:05

Witam wszystkich mam Audi A4 b6 2001 rok.i jest problem z centralnym zamkiem.zamykaja mi się drzwi z tylu i klapa bagażnika.Natomiast przednie drzwi zero reakci jak i z pilota i ze środka przyciskiem na drzwiach.sprawdziłem okablowanie w drzwiach .moduł komfortu nie zalany i instalacja wszystkie przewody ladne.tapicerke ściagnołem z drzwi prawych kierowcy i jak zamykam na pilocie to klika w module w podlodze tak jak i na drzwiach tam tez jest jakis terowniczek.On jest chyba odpowiedzialny tez za zamek jak i za szyby bo on jest zamontowany do podnosnika do szyby. Imam prosbę o pomoc co zrobic?
^^Marcin^^
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      MINI Clubman Bond Street, tył