Audi A4 B6 Szumy na każdej stacji radiowej

Audi A4 B6 Szumy na każdej stacji radiowej

23 Paź 2018, 16:53

Cześć Mam w sumie dwa pytanka.
1. Występuje u mnie nastepujący problem otóż..
Żadna stacja radiowa u mnie nie odbiera, a jesli sie juz uda to strasznie nieczysto lub ze zakłóceniami, Audi A4 B6 Avant 2002r radio Concert.
Uprzedzając pytania: Tak, mam zamontowaną antenę.
Gdzie szukać problemu ? czytałem troche po internecie że problem moze lezec we wzmacniaczu tylko nie wiem jak się do niego dostać.

2. Czy jest opcja aby podłączyć do tego radja przelotkę na USB ? jeśli tak to czy ktoś podrzuci jakimś linkiem? Ponieważ sam nie znalazłem ;/
Marcin96
Początkujący

Zdjęcia: 5
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Audi A4 B6 Szumy na każdej stacji radiowej

24 Paź 2018, 12:08

Ktoś coś?
Marcin96
Początkujący

Zdjęcia: 5
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: Audi A4 B6
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

25 Paź 2018, 15:58

Sprawdz, czy wzmaczniacz antenowy dostaje napięcie z radia. Czyli po włączeniu radia na kostce ISO styk 5 kabelek niebieski z opisem REMOTE powinno pojawić się 12V. Sprawdz, czy kabelek jest podłączony do instalacji samocxhodu. Bardzo często po zmianie radia zapomina się o tym kabelku.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

19 Lis 2018, 16:35

Marcin96 napisał(a):2. Czy jest opcja aby podłączyć do tego radja przelotkę na USB ? jeśli tak to czy ktoś podrzuci jakimś linkiem? Ponieważ sam nie znalazłem ;/
Przelotki nie ale emulator zmieniarki gdzie będziesz miał USB, slot na karty i wyjście aux to tak :) jest sporo takich zmieniarek które powinny pasować np. [link wygasł]
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...

•