Audi a4 b7 1.8t na hamowni

Audi a4 b7 1.8t na hamowni

07 Mar 2017, 12:06

Witam, mam nadzieje ze ktos mi tutaj pomoże rozwiązać problem. Podaje wykresy z hamowni, są dwa. Chodzi o to, ze cos ewidentnie dławi moj silnik, po pierwszym razie na hamowni pojechałem do serwisu zeby chlopaki sprawdzili mi obudowe korpus turbiny, kolektor itp, okazało sie ze nigdzie nie ma zadnych mikropekniec wiec problem z turbina odpada, wszystko wymieniane na czas i to na podzespoly z gornej polki, nie wiem wciąż co jest przyczyna spadku mocy. :no:
dragster151
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 12 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Audi a4 b7
Silnik: 1.8t 163
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Audi a4 b7 1.8t na hamowni

10 Mar 2017, 19:46

dziekuje, tak myslalem ze to to
dragster151
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 12 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Audi a4 b7
Silnik: 1.8t 163
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego
    Na targach Auto Shanghai 2019 ŠKODA zaprezentuje się pod hasłem elektryfikacji, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Marka pokaże swoje flagowe modele realizujące wizję e-mobilności: VISION iV i elektryczny pojazd ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

•