Audi a4 B7 4x4 (stały czy dołączany automatycznie)?

Audi a4 B7 4x4 (stały czy dołączany automatycznie)?

21 Paź 2017, 14:13

Witam, mam pytanie czy w audi a4 b7 1.8t 163 KM quattro napęd jest stały na obie osie czy napęd jest na przednią oś, a tylna jest dołączana automatycznie?

Silnik w tym modelu zamontowany jest podłużnie, więc wychodzi mi, że to torsen, a przy mechanizmie torsen jest stały napęd chyba?

To czemu w wielu ofertach sprzedaży pojawiają się samochody quattro z napędem stałym i dołączanym automatycznie? Czy wynika to z niewiedzy sprzedających?
sendecki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 01 2010
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Następca Lexusa LFA całkiem możliwy Następca Lexusa LFA całkiem możliwy
    Lexus LFA, supersamochód wyprodukowany jedynie w 500 egzemplarzach, na zawsze odmienił wizerunek japońskiej marki premium, przybliżając ją miłośnikom ostrej jazdy, a jego zdeklarowanym fanem jest nawet znany z cynicznego ...
    [B] C3 I 1,4 / Punto II 1,2 / Colt V 1,3 / Ibiza II 1,4 [B] C3 I 1,4 / Punto II 1,2 / Colt V 1,3 / Ibiza II 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 80KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C3 I 1,4 - 75KM - Fiat Punto ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      Motocykle storehouse
      Mitsubishi i-MiEV Evolution