Audi A4 B7 czy Skoda Octavia II

Audi A4 B7 czy Skoda Octavia II

17 Cze 2013, 01:11

Witam
Planuję od dłuższego czasu zakup samochodu.
Rozważam zakup Audi A4 B7 1.9 Tdi rocznik 2006-2007 lub Skody Octavii II 1.9 Tdi w tym samym roczniku. Na zakup chcę przeznaczyć 30 000- 35 000
Za Audi przemawia jakość wykonania, jest większa, i niezawodna, ale cena jest wysoka i ciężko znaleźć dobry samochód w tej cenie.
Za Octavią za to przemawia cena i tańsze części eksploatacyjne. Za dostępną cenę wyłapię lepiej wyposażony model.

Co o tym sądzicie jestem rozdarty. Zawsze chciałem Octavię jednak jeździłem Audi i auto mnie oczarowało.

Pozdrawiam
L
Leonkrwawy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2007
Auto: Nie mam

Re: Audi A4 B7 czy Skoda Octavia II

17 Cze 2013, 16:03

Oczywiście Audi, bo ma ocynkowane blachy, jest lepiej wyposażone, wygodniejsze, ładniejsze, mniej traci na wartości, no i dlatego, że to Audi. A z kosztami obsługi nie przesadzajmy, wcale nie są takie wysokie 8)
Geniodekt
Moderator - Katalog samochodów
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 299
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Impreza/Volvo S80
Silnik: 2.0 160/2.9 202
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Jak wezwać pomoc na drodze? Jak wezwać pomoc na drodze?
    Co zrobić z samochodem, który uległ kolizji albo awarii na drodze? Próbować jechać dalej? Wezwać przyjaciela z linką holowniczą? Zatrzymywać przejeżdżające samochody? Zestresowanemu właścicielowi uszkodzonego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009