Audi A4 B8 - ocena ogłoszenia, a może coś innego?

Audi A4 B8 - ocena ogłoszenia, a może coś innego?

24 Lis 2013, 17:13

Byłem obejrzeć to auto w Szczecinie, ładnie wygląda, cena też wydaje się jak najbardziej odpowiednia. Wcześniej jeździłem A6 w kombi, wydaje się, że jednak w środku było znacznie więcej miejsca, ale to aż mi tak nie powinno przeszkadzać, bo zazwyczaj nie jeździ ze mną więcej niż jedna osoba.

Możecie mi też coś powiedzieć o tej Audi?

[link wygasł]

A może w podobnej cenie szukać czegoś innego? Mógłbym przeznaczyć na samochód jeszcze z 10-15 tysięcy.
Krystian88
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 07 1988
Auto: Audi A6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    Audi RS 4 Avant podwójnym zwycięzcą Audi RS 4 Avant podwójnym zwycięzcą "Męska Rzecz 2012"
    Dynamiczne Audi RS 4 Avant zostało niekwestionowanym zwycięzcą plebiscytu Męska Rzecz 2012. Zdobyło Grand Prix Jury oraz wygrało w kategorii "Męska Rzecz – samochód". Rozdanie nagród, w szóstej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50