Audi a4 Komputer pokładowy !!

[Audi a4] Komputer pokładowy !!

16 Wrz 2006, 20:54

Mam problem z komputerem pokładowym w Audi a4(rocznik1998). Dokładniej mówiąc słabo wyswietla. Najdziwiniejsze jest to, że jak jest zimno w aucie wyświetlacz jest jeszcze czytelny, ale jak tylko zrobi sie w aucie cieplej, na wyświetlaczu nic nie widać. Co z tym zrobic??
Ostatnio edytowany przez Picux, 26 Lip 2010, 16:31, edytowano w sumie 1 raz
Właściciel AUDI A4
Picux
Nowicjusz

Miejscowość: Bartoszyce

Re: Audi a4. Komputer pokładowy !!

16 Wrz 2006, 21:13

niestety trzeba wyciągać licznik i rozbierać go(a nie jest to najprostrza sprawa).moja sugestja: udaj się do kogoś kto zajmuje się licznikami,bo nieumiejętne ściąganie wskazówek wiąże się z uszkodzeniem silniczków krokowych.
pozdro 8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

Re: Audi a4. Komputer pokładowy !!

16 Wrz 2006, 21:59

ok dzięki; chyba będę musiał udać się do kogoś kto się na tym zna bo dla mnie to troszeczkę skomplikowane urządzenie :mrgreen:
Właściciel AUDI A4
Picux
Nowicjusz

Miejscowość: Bartoszyce

Re: [Audi a4] Komputer pokładowy !!

18 Cze 2007, 19:30

Naprawiam braki wyświetlania informacji na wyświetlaczach w samochodowych deskach rozdzielczych. Szczecin

Proponuję odpowiadać na pytania i nie wstawiać reklamy!
ADMIN
Naprawiam braki wyświetlania informacji na wyświetlaczach w samochodowych deskach rozdzielczych.
MikeKenjiS
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: [Audi a4] Komputer pokładowy !!

26 Maj 2010, 15:24

Witam mam problem z komputerem mianowicie caly czasz wyswietla mi sie ikona km/h zakreslone w kulku i razy dwa ale to po przekroczenu 70 km/h była tez opcja z 1 ale jakos ja wyłączylem a tej nie da rady. samochod ktory posiadam to audi a6. sorrki ze moze inny dzial ale jestem tu nowy. z gory dzieki za pomoc
dziadek725
Nowicjusz

Miejscowość: Dębno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LX - terenowy krążownik Lexus LX - terenowy krążownik
    Najczęściej kupowanymi autami Lexusa są obecnie SUV-y. W Polsce klienci mogą wybrać popularnego Lexusa NX lub większego Lexusa RX, tymczasem za oceanem oferta obejmuje też dwa jeszcze większe modele – GX oraz prekursora ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI