Audi A4 vs Mazda 6

Audi A4 vs Mazda 6

11 Mar 2012, 20:16

Witam,
w najbliższym czasie planuję zakup samochodu do ok 6 tys e.
Obecnie zastanawiam się nad Mazdą 6 z 2005 r (Benzyna 2.0) oraz audi A4 z 2004r. (Diesel 1.9)
W Mazdzie podoba mi się wnętrze oraz dobre opinie (poza tendencją do rdzy oraz plastikami - podobno), z kolei Audi to Audi, chociaż środkowy panel mi się nie podoba.

Który jest lepszym wyborem, oczywiście patrząc na całokształt a nie na wygląd :)

Przykładowe zdjęcia:

Image

Image

Image

Image

Obecnie jeżdżę wysłużoną Almerą, więc bez znaczenia które auto - to dla mnie duży skok.

Pozdrawiam.
MattX
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Audi A4 vs Mazda 6

11 Mar 2012, 22:58

znasz odpowiedz , odpowiedzią jest Twój roczny przebieg , do 20 tyś km możesz brać mazde , powyżej audi , ale masz jeszcze jedną propozycje , mianowicie bmw seri 3 ale nigdy przenigdy nie kupuj 320d , jedynie 3.0d lub obojętnie jaką PB kolejna opcja rozsądna to honda accord oraz peugot 407 jak i avensis możesz wybierać w więcej niż 2 modelach głupi będzie ten który w tym pojedynku wskaże CI zwycięzce zanim sam się nie przejedziesz

PS opinie są różne i nie zawsze realne
x50sr
Początkujący

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo Martwe pole w lusterku wstecznym - ukryte niebezpieczeństwo
    Siedząc za kierownicą widzimy to, co dzieje się przed nami, a dobrze korzystając z lusterek widzimy także co dzieje się z tyłu pojazdu. Czasem jednak nie wszystko możemy dostrzec na pierwszy rzut oka. Wówczas mamy ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005