Audi A5 8T sportback tuning optyczny

25 Sie 2019, 22:44

Witam, potrzebuje dość nietypowej pomocy. Na urodziny narzeczonego chciałabym kupić mu coś do samochodu. Miałyby to być listwy progowe zewnętrzne bądź lotka/spojler bagażnika. Stąd kilka pytań odnośnie tego czy pomysł jest dobry, czy zamówienie tego typu rzeczy z aukcji na allegro będzie okej? Proszę o jakieś rady i wyrozumiałość, jeśli napisałam coś mało profesjonalnie :D
fruti13
Nowicjusz

25 Sie 2019, 22:56

Najlepiej abyś poprosiła jakiegoś jego kolegę aby wypytał go co by zmienił z drobiazgów, według mnie fajny pomysł tylko trzeba trafić
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

26 Sie 2019, 07:26

Przy każdym wspólnym sprzątaniu samochodu powtarzał, że te dodatkowe elementy wyglądały by fajnie, więc wnioskuje że chętnie by je dodał:) Tylko pytanie, gdzie mam je nabyć? Znalazłam aukcje na allegro firmy zajmującej się akcesoriami do tuningu, sa to zamienniki, juz w podkladzie, pozostanie nam tylko wizyta u lakiernika, bedzie okej?
fruti13
Nowicjusz

26 Sie 2019, 09:24

Wrzuć link do aukcji bo nie wiem o których listwach mówisz,
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

26 Sie 2019, 11:09

listwy [link do oferty na Allegro wygasł]
lotka [link do oferty na Allegro wygasł]
fruti13
Nowicjusz

26 Sie 2019, 12:07

Ciekawe z jakiego materiału są robione. Ja wybrałbym spojler
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Które kontrolki w samochodzie zwiastują problemy?
    Kontrolki znajdujące się na desce rozdzielczej samochodu mogą pełnić funkcje ostrzegawcze, informacyjne i alarmujące. W przypadku większości z nich wiadomo, co należy zrobić w momencie, gdy się zaświecą. Zdarzają się jednak ...
    Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...