Audi A6 C4 94r. kilka pytań

04 Lip 2007, 11:51

Mam kilka pytań dot. w.w.samochodu.

Pierwsze z nich to miałem wymieniane zegary (zrobił to poprzedni właściciel w Niemczech), na takie z chromami jak w nowszych wersjach samochodu. Mam w nim zegar analogowy i nie wiem w jaki sposób go ustawic. Próbowałem przyciskiem od kasowania kilometrów dziennych i drugim (chyba od komputera), ale nic z tego. Może ktoś mi pomóc go ustawic.

Kolejne to komputer domaga się inspekcji serwisowej po 30kkm. (In2). Czy mogę samodzielnie ją skasowac, czy pozostaje serwis z komputerem? Jak mogę sam to usunąc to jak?

I ostatnią rzeczą jest sygnalizacja przez komputer o braku jakiejś żarowki (przekreślona żarówka). Sprawdziłem wszystkie światła i są sprawne. Nie działało tylko podświetlenie w schowku, które już zrobiłem, ale błąd występuje nadal. Co mogłem przeoczyć?

Z góry dziękuję za pomoc
szopja
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Bydgoszcz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kredyt gotówkowy, samochodowy, leasing czy gotówka? - zakup auta
    Kupno samochodu to duży wydatek dla większości Polaków. Rynek wychodzi jednak naprzeciw potrzebom i możliwościom klientów, pozwalając na sfinansowanie transakcji pieniędzmi z różnych źródeł. W ...
    Strefy "Tempo 30 km/h" - czy to tak naprawdę działa?
    Rośnie popularność stref "Tempo 30" w miastach zarówno na świecie, jak i w Polsce, bo statystyki pokazują ich dużą efektywność. Miasta odnotowują spadki liczby wypadków od 10 do ponad 40%. Strefy te coraz częściej ...

  •