Audi A6 najnowszy model

[Audi A6] najnowszy model

24 Sty 2007, 20:07

Witam interesuje mnie pewna rzecz mam troszke pieniążkow i chce sobie kupic nowy samochódupatrzylem sobie model audi A6 2,0 TDi tylko znajomi moewią że może to byc zaslabe jak na taki wóz i teraz mam dylemat ponieważ mam akurat pieniedzy na model 2,0 TDI z full,opcja więc albo wezme wymazone 2,0 TDI albo 2,7 lub 3,0 TDI z duzo gorzym wyposażeniem . co poradzice? a pozatymmoze ktos am ten samochód i powie mi jakiesa jego wady. chodzi mi o usterki.Będzie to chyba pierwszy i ostatni moj nowy samochod więc nie chce sie wpakowac
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków

Re: [Audi A6] najnowszy model

26 Sty 2007, 00:15

Witam,
Ja bym wziął full wypas 2.0 TDI silnik na pewno ci wystarczy do normalnej jazdy i nie będziesz narzekał, za to będziesz zadowolony z dodatkowego wyposażenia no i nagłośnienia auta jest bardzo dobrze zrobione i fajnie gra.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11292
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...
    Lexus LS z układem Climate Concierge Lexus LS z układem Climate Concierge
    Układ Climate Concierge – pierwszy na świecie kompleksowy system nadzorowania klimatu w kabinie samochodu. Nowy LS wyposażony jest w mnóstwo zaawansowanych technicznie urządzeń pokładowych, do minimum ograniczających ...

•