AUDI a6 VS SAAB 9-3 do 20 tys

AUDI a6 VS SAAB 9-3 do 20 tys

20 Paź 2012, 14:34

Witam , poszukuje auta do 20 tys . Diesla , 5 drzwi , ekonomiczny . W moje oko wpadly dwie marki ,tak jak wyżej Saab i Audi , lecz nękaja mnie rosterki .

rocznik audi max 2001 za te pieniądze ( 1.9 tdi 110km , zywotna jednostka spalanie super 5-6l, lecz boje sie ze bedzie miala z 500tys km. przebiegi 200tys to sciema , tylko ciekawe jak przeszadzona , mialem a4 kiedys wiec wiem mniej wiecej co znaczy audi i sa to dobre wozy

rocznik saab max 2004 za ta kwote ( 2.2 tid 125km , nie stac mnie na 1.9, spalanie tez nie jest straszne lecz lekko wyższe od audi , przebiegi troche niższe moze dlatego ze rocznik mlodszy , wykonanie bardzo mi sie podoba sylwetka jak na te lata wciaż ladna (kwesita gustu) , wyposazenie navi skóra grzane "dupy" .

jak myslicie co wybrac ?? chodzi mi tez o bez awaryjna jazde , lecz przy tych przebiegach napewno cos padnie:( rozum mowi audi , serce saab ... moze ktos jest lepiej zorientowany niż ja ;) i Pomoze , egzemplaze sa rózne i stan tez wyposazylem sie w miernik lakieru ,leczy silnika nie ugadne ;(
adeksus
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 09 2008
Auto: peugeot 406 coupe
Silnik: 3.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył