Audi A8 problem z odpalaniem

Audi A8 problem z odpalaniem

02 Sie 2008, 14:14

witam
Mam problem z odpalaniem audi a8 dotyczy zimniego jak i ciepłego silnika potrzebuje 30 sekund na odpalenie .
Czy wie ktoś może co mu dolega wydałem już sporo kasy na psełdo mechaników i nic nie zrobili prosze o pomoc :( :( :( :( :(
Pozdrawiam Darek
dakew
Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Re: Audi A8 problem z odpalaniem

03 Sie 2008, 00:07

Miałem taki problem. U mnie okazało się że zapłon się przestawiał. A jaki silnik, rok?
    Dj
    Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Audi A8 problem z odpalaniem

03 Sie 2008, 00:26

2.5 tdi v6 zapłon sprawdzałem jest ok dzisiaj dowiedziałem się że mam sprawdzić jakąś mapę wtrysku tylko nie wiem gdzie to mogę zrobić
    Pozdrawiam Darek
    dakew
    Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3 BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3
    Nowe BMW 3 Gran Turismo to innowacyjna koncepcja, która wzbogaci gamę modeli BMW serii 3. Trzeci wariant nadwoziowy w tej rodzinie łączy dynamikę Sedana, sportowy genotyp oraz praktyczny i wszechstronny charakter wersji ...
    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...

•  
    • Audi R18 ultra - Audi MotorSport, 4
      Motor Show
      Audi R18 e-tron quattro, tył, wyścig
      Toyota TS050 Hybrid, przód